MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Skrivbordsstol 12224562
nr 1222 4562
Skrivbordsstol
England, ställbar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:55:30
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr